1 / 9
Се продава Alfa Romeo 33
1 €
Цената не е фиксна
07.05.2023 10:01

Демир Хисар

Се продава Аlfa Romeo 33 хаварисана.
Година на производство 1989.
Мотор 1.7 (бензин) со 11 000 км.
Без документи.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

.
Потврден огласувач
075880988
Испрати Е-маил до огласувачот

Се продава лежај

1 €

Се продава машина за сладолед

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам