1 / 10
Opel Corsa
41 €
Цената е фиксна
13.05.2021 07:30

Кратово

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2020

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Opel Corsa 2010 godina
Karakteristiki na avtomobilot
✅klima
✅abs
✅esp
✅elektrika na prozori
✅elektrika na retrovizori
✅airbag
✅bord kompjuter
✅halogenki
✅centralno na klucot
✅komandi na volan
-sredeni dokumenti do registracija
-nema nitu eden mehanicki problem
-nemate dopolnitelni vlozuvanja
☎️078390093☎️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Adrijan
Потврден огласувач
0038978390093
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам