1 / 1
ЕЛЕКТРИЧЕН БЛЕНДЕР
1 €
28.11.2020 22:39

Кисела Вода / Скопје

ГОЛЕМ ЕЛЕКТРИЧЕН БЛЕНДЕР, за ореви, бадеми, лешници итн. моќност 600w.

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Останато

Се продава од:

zivko
Потврден огласувач
071266248
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам