1 / 7
se prodava Huawei P40 lite e vo eketra sostojba
12.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2020 09:53

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Huawei

Модел:

Huawei P40Lite e 2020

Боја:

Останато

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Telefonceto e koska sk 24meseci.garancija koristen e 3meseci
FULK PACK
Zainteresirani vrtete mi :)

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

David
Потврден огласувач
078927465
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам