DUKAN VO STROG CENTAR
90.000 €
Цената е фиксна
17.02.2021 18:29

Кичево

Квадратура:

34 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

SE PRODAVA DUKAN VO STROG CENTAR NA GRADOT POD MUZEJOT. MOMENTALNO E DADEN POD KIRIJA AGENCIJA LULI.... DUKANOT IMA 32 M2 NA DVA SPRATA PO 32m2 I PODRUM OD 16M2 SO CIST IMOTEN LIST.... CELOSNO RENOVIRAN

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Влатко
Потврден огласувач
075231054
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам