1 / 8
Citroen C5 - 2.0 HDI
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2020 13:25

Неготино / Неготино

Марка:

Citroen

Модел:

C5

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam citroen C5 karavan vo odlicna sostojba so dobar i socuvan "Peugeot" motor . Od oprema poseduva : Klimatronik - Dvozonska Klima, El na prozori, El na retrovizor, centralno so dalecinsko, Bord kompjuter, Al.Bandazi citroen, itn..... (funkcionalna HIDRAULICNA suspenzija) Hidraulicno krevanje i spustanje na 4-nivoa .
Registriran e do 8-mi 2021. Ima napraveno redoven servis.Cena po dogovor.

Mozno e i zamena za pomalo vozilo god:2007-2011 so moja doplata. Tel: 072-220-440

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Saso
Потврден огласувач
072220440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам