1 / 1
Magacin/Garza vo Taftalidze/Тафталиџе
200 €
Цената е фиксна
31.08.2022 15:09

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

36 m²

Izdavam suteren od 36m2 vo Taftalidze na ul.Damaska so dimenzii 12m x 3m so instalirana strija i voda. Isto taka ima prirodno osvetluvanje so dvokrilen prozor na juzna strana, a pristapot e preku segmentna vrata na dalecinsko.

Prostorot e pogoden za parkiranje 2-3 vozila, kako magacin ili ostanati nameni po vasha potreba!

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Игор
Потврден огласувач
071491633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам