Se bara pomosnik za rabota za gips karton
1.111 €
11.12.2021 07:49

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara majstor ili pomosnik za rabota za gips karton za vrabotuvanje

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

branko
Потврден огласувач
070777610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам