1 / 1
Air fryer
4.000 €
Цената е фиксна
11.08.2020 16:19

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Нов не употребуван со гаранција до 1 Април.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Bone
Потврден огласувач
072271230
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам