1 / 3
E-Bike x2
По Договор
25.07.2021 09:32

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

E bike velosipedi 2 broja , so bosch motor i baterija , vo perfektna sostojba

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

NT
Потврден огласувач
070319116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам