1 / 9
Se prodava mebel
По Договор
11.08.2020 18:43

Скопје Центар / Скопје

Se prodava malku koristena komoda za TV, trosed i dve fotelji vo odlicna sostojba, ekstra zacuvani i kauc na pustanje. Cena po dogovor. Za povekje informacii obratete se na: 078-367-638- Ilija

Категорија: Продавници, Трговија / Салони за мебел

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
078367638
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам