1 / 3
2 ZVUCNICI 10ki / 10"
110 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.05.2022 22:27

Кичево

Prodavam 2 zvucnici dvosistemski, bass + visokotonec, so goldmina na bass 10" i jacina od 250w i 1" visokotonec so jacina od 10w.
Komponentite se novi i ne se koristeni.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
071254306
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам