1 / 8
KOMBAJN ZMAJ 142
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.07.2022 09:24

Демир Хисар

Состојба на предмет
Нов

Se prodava kombajn zmaj 142 vo odlicna sostojba mozi da se vidi vo sekoe vreme, zaedno odi i bunker za vreki

Kontakt tel:
Hristijan: 078 243 995

078 243 995

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075927100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам