1 / 1
Машина за острење пили, masina za ostrenje pili
2.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.03.2021 17:46

Куманово / Куманово

Се продава автоматска машина за острење кружни пили (видија) од српско производство. Машината не е работена веќе неколку години. Многу прецизна и вади одличен квалитет на острење (редовно кроење на преку 45 табли иверка, па се до 80 табли со едно острење, зависно од квалитетот). Јавете се за повеќе информации, од понеделиник до петок, од 18:00 - 21:00 часот.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Srdjan Jordanovski
Потврден огласувач
070334008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам