Sofer bara rabota so B C i E kategorija.
По Договор
17.08.2020 18:27

Куманово / Куманово

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram rabota kako vozac na kombe ili kamion poseduvam vozacka B,C i E karticka i sertifikat.074/600-440

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Moto
Потврден огласувач
074600440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам