1 / 6
Citrien c4 coupe
3.499 €
Цената не е фиксна
12.08.2020 11:51

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Citroen

Модел:

C4

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Citroen c4 1.6 16v
Kupeno vo mk realni km so servisna kniska
Poseduva klima, tempomat, panorama krov itn...
Mozna e i zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
078372771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам