1 / 9
Passat cc
11.500 €
08.12.2020 14:42

Брвеница / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

86 kw / 117 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Passat cc Vo odlicna sostojba 2.0d registriran kolara e max socuvana

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
071228226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам