1 / 6
Golf 2
1.150 €
20.08.2020 09:42

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1987

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Golf 2 dizel kolata e koska ima kuka so ates alumnski bandasi novi gumi pali vozi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
070775849
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам