1 / 9
Baliracka
По Договор
28.05.2022 17:21

Јегуновце / Тетово

Balirackata e Famarol (POLSKA) licenca na DEUTZ-FAHR kupena e nova od EVRO-STIL od Bitola vo 2010godina.Balirackata e vo besprekorna sostojba bez vlozuvanje vo nea gi ima site fabricki zashtitni plekovi i gumenoto trkalo shto stoi kaj kederot .------------------------------------------------------------------------ Telefon za kontakt: 078-445-271 MIROSLAV

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

angel
Потврден огласувач
078445220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам