1 / 4
Нова не користена КУЈНА
12.000 МКД
Цената не е фиксна
21.08.2020 23:13

Битола / Битола

Слободно видете слики или дојдете да го видите во живо квалитетот и состојбата на кујната.
Со мијалник итд...


Во неа не е вклучена белата техника која е на фотографиите (без фрижидер, микро ..)

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Се продава од:

Petrovski
Потврден огласувач
078203138
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам