1 / 6
Продавам куќа
111.111.111 €
Цената не е фиксна
12.08.2020 18:51

Теарце / Тетово

Број на соби:

7

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

3000 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

с.Лешок

Продавам куќа во с.Лешок на главниот пат Тетово-Јажинце. Куќата е градена 80-те на два спрата, во добра состојба. Може веднаш да се живее. Куќата се наоѓа на плац од околу 3000 м2, а истата е оградена на дел од плацот од околу 1000м2 на кој има и помошни објекти (гаража и шупа).
За информации исклучиво контакт со
Фиданка 070/667-309

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071292801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам