1 / 11
Boss kosula pantoloni farmerki
1 МКД
04.05.2022 21:40

Кисела Вода / Скопје

Tип на облека:

Пантолони

Големина:

XL

Боја:

Бела

Продавам нови BOSS и Replay панталони, фармерки, кошули, маици, бермуди

Prodavam novi BOSS i Replay pantoloni, farmerki, kosuli, .maici, bermudi

Контакт 072303364 Зоран

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Боро
Потврден огласувач
074207371
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам