1 / 10
kalnici suzuki samurai samuraj delovi bantas bandashi i dr
1 €
22.11.2021 12:50

Кичево

bantas
zmigavci predni
drzaci za metalni kalnici malku zargani ama se sreduvaat mala rabota za limar

kalnici plasticni 4 parcina od samurai info na 071 259 553

drzac za guma

oska za nazad za vlecenje so malotni ili da se namontira kuka

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

kicevo
Потврден огласувач
072232220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам