1 / 12
Kuќa na glavna ulica Dutlok
6 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.08.2020 04:58

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

320 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Zivko brajkoski 111

kucata e cvrsta gradba celosno e renovirana ima 4 ploci ,podrumi dva sprata i potkrovje kucata e 315m2 , a povorshinski dvor ima 400m2,,nova instalacija na struja na voda oprema za parno komplet i podno greejne priprema na solar dva wc, gore ima 4 sobi i wc dole ima 10metarski salon kujna trpezaria 1 soba i wc.. kucata se naogja pred kargoto dutlok blisku do stadionot i e na glavna ulica koja shto se planira glavna ulica koridor glaven pat za kicevo ,mavrovo... lokacijata e perfektna za rabotaa moze da se otvori mini market kucata ima dve markici celosna legalizacija so imoten list ..mini zgrada...vredi da se vidi ... moze vo sekoje vreme da se vidi..Moze zamena so stanovi !

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Isa
Потврден огласувач
075736021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам