1 / 6
Se prodava gitara racno rabotena od Gievski.
350 €
Цената не е фиксна
13.08.2020 09:22

Чаир / Скопје

se prodava gitara racno rabotena od Gievski. Kupeno 650 evra, se prodava za 350 evra.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Evi
Потврден огласувач
075231389
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам