1 / 4
Cros - kros 50cc vo odlicna sostojba bez maana..
12.000 МКД
Цената не е фиксна
25.08.2020 11:42

Делчево / Делчево

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1993

Модел:

50

Километри:

25000

Se prodava Kros 50cc Italjanska marka. Krosot e vo odlicna sostojba bez maana..
Cenata so ja pisuva ne e fiksna moze dase pusti..
Za poveke info samo na ovoj broj na dolniot ne zvonete..
Samo kess bez zamena..
Tel:072-718-618

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Iv
Потврден огласувач
070-814-964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам