Се продава стан
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2020 16:17

Кичево

Број на соби:

2,5

Квадратура:

56 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

11-ти Септември бр.37

Итно се продава стан во осломешка зграда.

Цена по договор.
Лице за контакт: Сузана тел.бр. 077/ 467- 828

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Meri
Потврден огласувач
077467828
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам