1 / 1
Podvizna stalaza; kolicka, inox
1 €
15.06.2022 00:00

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat podvizni inox stalazi, za pekari, prehrambena industrija i slicno; tel.071207833

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Кристијан
Потврден огласувач
071207833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам