1 / 6
IZDAVAM APARTMAN DO OHRIDSKA BANKA
15 €
20.07.2022 08:19

Охрид / Охрид

Број на соби:

1

Квадратура:

15 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

bul.Turisticka 54

Se izdava Apartman, vo centarot na gradot , do Ohridska Banka so sopstven parking (Apartmanot e na prizemje so golemina od 15m2 pogoden samo za dvajca.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Mihaela
Потврден огласувач
077721100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам