1 / 3
Prodavam velosiped
10.000 МКД
Цената не е фиксна
12.09.2020 09:27

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

18 "

Prodavam Venum velosiped - kupen 2019
Kompletna shimano oprema
Sentur predna viluska - kompletno ispraven

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
076273776
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам