1 / 2
SADNICI od lipa o cinar
400 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.04.2022 05:41

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов


Prodavan 1 i 2 godisni sadnici od LIPA i CINAR razmnozuvani generativno od seme so oformen korenov sistem.Isporaka po LARGO.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Скара и Грил

Се продава од:

Спиро
Потврден огласувач
071571168
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам