1 / 7
Se prodava kuka, deloven prostor i garaza
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.04.2021 14:09

Штип / Штип

Број на соби:

7

Квадратура:

244 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ljuben Ivanov 17

Se prodava kuka, deloven prostor i garaza vo strogiot centar na gradot Stip. Site se izdvoeni celini.
Kukata ima 2 posebni vleza, so sopstveno parno na tvrdo gorivo i kotel na struja, terasa od 18 m2, prizemje i sprat vo povrsina od 180 m2 i podrumski del od 50 m2. Delovniot prostor e 30 m2 a garazata e 14 m2, Na vtorata skica pod br. 1, 2 i 3 se: 1 kukata, 2 delovniot prostor a 3 e garazata. Beliot prostor pred i okolu e dvorot.
e prodava so namestaj, idealna e za iznajmuvanje.
Cena po dogovor.
Tel. Za kontakt 078/401-700

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Pance
Потврден огласувач
078401600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам