1 / 7
Peugeot 1.4 44kw 2010god.
1 €
13.08.2020 19:21

Кратово

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

75000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e kompletno servisirana so novi gumi
Klima raboti, abs, elektrika na stakla itn...
Registrirana do 10.2020g
Top sostojba
Kontakt tel. 070730277

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
072311003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам