1 / 12
Studia i apartmani,centar,parking
1 МКД
12.01.2023 13:22

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

40 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Izdavame apartmani za 2-3 lica i pogolemi apartmani (4 do 6 lica), vo vila, na mirna lokacija, vo centar ,so parking.Apartmanite se kompletno opremeni so kupatila i mini kujni, kab tv i wi fi.
Tel:070 307 457

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

apartmani
Потврден огласувач
070307457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам