1 / 3
Сервис и инсталација за сите видови компјутери и лаптопи
499 МКД
07.12.2022 11:57

Карпош / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Професионален сервис за вашиот компјутер или лаптоп.
Форматирање и инсталација на сите видови оперативни системи и програми.
Дијагностика на хардверски и софтверски проблеми, чистење од вируси, враќање на податоци.
Надградете го вашиот постар компјутер или лаптоп со ССД диск и забрзајте ја неговата работа.
Надградба и составување на конфигурации по желба.
Инсталација и оддржување на мрежна опрема за фирми.
On-line поддршка преку Team Viewer или AnyDesk.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Neno
Потврден огласувач
071243124
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам