1 / 9
Имот во село Премка
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.05.2022 08:24

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продаваат ниви,шума,пасишта,ливади и овоштарник
Имотот не се дели, се продава сето заедно,ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Jane
Потврден огласувач
075443400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам