1 / 5
Jugo Koral
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2020 14:02

Виница / Виница

Марка:

Yugo

Модел:

60

Година:

1990

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

55000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava jugo koral 60 1990 kolata e vo ispravna sostojba registrirana do 10 juli 2021 Benzin plin Cena po dogovor
Kontakt tell
070 889 322
Viber 071 343 431

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Todor
Потврден огласувач
070889322
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам