SE BARA ZENA ZA CUVANJE DETE
1 €
Цената не е фиксна
14.08.2020 14:24

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara dadilka za cuvanje dete na vozrast od 3.5 godini vo naselba dracevo, so skrateno ili polno rabotno vreme.

telefon za kontakt 076598841 ili 075933677

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се бара од:

daniel
Потврден огласувач
076598841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам