1 / 4
Се продава плац во елитниот дел на Бардовци
70.000 €
14.08.2020 15:56

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

504 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац со градежна дозвола, ограден од 3 страни. Има канализација, пат, вода и електричен саат на самиот плац. 504 квадрати имотен лист. Се наоѓа на улица 6, во елитниот дел на Бардовци.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nadezda
Потврден огласувач
078628389
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам