1 / 4
Шпорет за кампер возило
400 €
Цената е фиксна
08.12.2021 15:27

Скопје Центар / Скопје

MCamper solution4u
Live Your Dreams

DOMETIC
Шпорет за кампер возила, со 4 горилници и рерна на плин

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

MCamper
Потврден огласувач
070389123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам