Изнајмувам уверение за фармацевтски техничар
По Договор
14.08.2020 21:37

Охрид / Охрид

Категорија:

Медицина, Здравство, Фармација, Лабор.

Пол :

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Изнајмувам уверение од фармацевтски техничар . Подетални информации и договарање на тел. 077 866 098

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

murgoski branko
Потврден огласувач
077566225
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам