1 / 7
Se prodava kolicka chipolino tria 3 vo 1
5.100 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.02.2021 13:08

Кавадарци / Кавадарци

Kolickata e vo odlicna sostojba. Korpata za bebe i transporterot se novi ne iskoristeni dodeka delot sto e za sedenje e malku koristen. Gratis relaksator. Info na tel 070486699

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

Risto
Потврден огласувач
070943433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам