1 / 3
Se prodava kuca
105.300 €
27.10.2020 19:39

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

780 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

780 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Drage Karbuniçanec N:22

Shitet Shtepi me siperfaqe 780m2 me mundesi urbanistike te behet shtepi e re. Eshte afer qytetit ne lokacion te mire dhe te pershtatshem per banim. Se prodava kuça so golema kvadratura so mozhnost da se gradi nova kuca blizu do gradot vo dobra lokacija. Numri kontaktues Viber ne Amerike 815 593-3981

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Golf
Потврден огласувач
070933065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам