1 / 7
Kostumi, kaputi,mantili ventijagi
1 €
06.11.2022 15:34

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

50

Боја:

Темно сина

Odlicen kvalitet , kako novi br. Po red broevi 1-48, 2-50, 3-52,4-50crn kaput ,4-50kaput target, 5-letno Odell kaminski br.50,crn kaput 52, jakna crna cena po dogovor

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

goc
Потврден огласувач
070262864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам