1 / 11
ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД
1 €
Цената не е фиксна
30.05.2023 22:33

Куманово / Куманово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Перфектно сочуван детски велосипед, возен многу малку.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

《《《 K & A 》》》
Потврден огласувач
076547257
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам