1 / 4
RADIO KASETOFONI NOVI
2.000 МКД
09.01.2021 17:03

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

KASETOFON FIRST AVSTRIJA = 2000 denari
KASETOFON SONY = 5000 denari

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Се продава од:

Straso
Потврден огласувач
078601640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам