1 / 3
Kuća nasproti gradska bolnica so dva dućani
95.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.09.2022 21:22

Кичево

Број на соби:

8

Квадратура:

320 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

60 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2012

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

L.srefanoski Tarzan 45.

kućata e nova gradnja 320 m2 po imoten list 3sprata i podrum blizu centar nasproti gradska bolnica dva dućani ima montirano solaren sistem za topla voda dve inverter klimi .moze zamena so stan Ohrid so doplata .

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

ljupco
Потврден огласувач
078487225
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам