1 / 12
VW CADYY 2.0 sdi 2007 god. TOVARNO!!!
5.000 €
26.02.2023 19:07

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Caddy

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW CADYY 2.0 sdi 2007 god. TOVARNO!!!
Voziloto e socuvano I kompletno servisirano I registrirano so zelena karta do 08.2021 god.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам