1 / 6
Kolicka - количка Lorelli so 3 dela so gumi na pumpanje,
8.900 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.09.2022 14:06

Аеродром / Скопје

Kolickata e nova kupena pred 2 ipol godini 22 000denari. Ima 3 dela site se so zimska prekrivka.
Gumi na pumpanje, pogolemi od standardni za polesno vozenje po nera.en teren.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

ace
Потврден огласувач
070377807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам