1 / 2
Zvucnici Genius
1.490 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.11.2022 12:15

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

PRAKJAM PO KARGO

Se prodavaat Genius zvucnici
Model: SW-Flat 2.1 500

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Metodi
Потврден огласувач
070213150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам